Home Hakkımızda Günlük Dalışlar Kurslar Günlük Yat Turları Su Sporları Konaklama Fiyatlar Bize Ulaşın 

BLUE DOLPHIN SCUBA DIVING &WATERSPORTS

BLUE DOLPHIN SCUBA DIVING & WATERSPORTS merkezimizi sizinle tanıştırmak bize büyük gurur verir. Kuzey Kıbrıs'ta ilk ve tek PADI 5 Yıldız Eğitmen Yetiştiren rütbeye sahibiz. Merkezimiz 1999 yılının nisan ayında, dalış ve tüm su sporları hızmetini verecek şekilde, en son teknoloji ekipman, araç ve gereçleri ile Kuzey Kıbrıs'ın 5 yıldızlı oteli olan Jasmine Court'un plajında kurulmuştur.

Bünyesinde en az iki yabancı dil bilen ve konularında büyük tecrübeye sahip olan personeli ile öyle inanıyor ve biliyoruz ki Akdeniz'in incisi Kıbrıs adasının sahillerindeki en iyi dalış noktalarına sahibiz.

Tatilinizin eğlenceli bir parçası olacak olan dalış ve su sporlarını en iyi kalite, hizmet ve fiyatlarda merkezimizde bulacağınızdan hiç süpheniz olmasın.

 

 

Kristal temizliğindeki ılık 30 metreyi aşan görüş mesafesi ile Doğu Akdenizin derinliklerinde, cenneti ve dalışı bizimle keşfedeceksiniz. 20 den fazla dalış noktalarımızda, Orfoz, Lahos, Müren, Ahtapot, Asker Balığı, Mineri, Palamut sürüleri, Kaplumbağa, Vatos ve daha birçok deniz canlıları ile karşı karşıya kalıp, onların doğal hayat ve yaşamları ile kucaklaşacaksınız.                    

 

Canlıların dışında bir çok mağra, batık, kalıntı ve ilginç deniz dibi oluşumlarını dalış heycanı ile birleştireceksiniz. İnsancıl Orfoz ve Lahosları beslerken, aynı zamanda tarihin gizli kalmış eski batık, çanak ve anforaların görüntü ve resimlerini kaydedebilirsiniz (KKTC yasalarına göre Scuba dalışlarında denizden her hangi canlı veya cansız bişey çıkarmak yasaktır.)

 

 

Tecrübeli dalış eğitmenleri ve tümü yabancı dil konuşan personelimizin sıcak misafirperverliği, arkadaşlığı ve güven verici tavırları sizi bizden ayıramayacaktır.

                                                                                     

 Merkezimiz, siz dalışta iken beraber    olduğunuz arkadaşlarınız veya diğer aile fertlerinize plajımızdan ve resort yüzme havuzumuzdan ücretsiz yararlanma imkanı sağlamaktadır.

 

Bünyemizde faaliyet gösteren Su Kayağı, Jet Ski, Banana, Ringo, Kneeboard, Wakeboard, Rüzgar Sörfü, Parasailing gibi diğer su sporları da tatilinizin  başka bir eğlence kaynağı olacaktır.

 

Kuzey Kıbrıs'ta başka hiçbir dalış ve su sporları merkezinde olabilecek herhangi bir kazaya karşı sigorta yapılmamaktadır. Biz müşterilerimize bünyemizde faaliyet gösteren hizmetleri sunarken onların kaza sigortalarını da üstlenmekteyiz. Tüm dalış ve su sporları faaliyetlerimiz sigortalı olup, bununla gurur duymaktayız.

Sizi, sıcak bir hoşgeldinle karşılamak, dalış yapmak, su sporlarımızı tanıştırmak ve en önemlisi yeni dostluklar kurabilmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Her zaman olduğumuz gibi.

          Basınç odası hizmetimiz vardır.

 

 

Gürdal MEHMETÇİK

Padi Master Instructur - Cmas 3 Yıldız Eğitmen 

 

 

Hava Durumu Tablosu

               
oC Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık
Ortalama Hava Sıcaklığı

17

18 21 23 27 30 36 36 32 28 22 19
Deniz Sıcaklığı 16 16 17 19 21 24 26 28 27 25 23 18