Home Hakkımızda Günlük Dalışlar Kurslar Günlük Yat Turları Su Sporları Konaklama Fiyatlar Bize Ulaşın 

 

GÜNLÜK DALIŞLAR

BLUE DOLPHIN SCUBA DIVING, yılın her ayı ve haftanın her günü olmak sureti ile günde en az iki veya üç kez dalış çıkışı yapmaktadır.

Sabah saat 10:00 da derin dalış, öğleden sonra saat 14:30'da ise daha sığ dalış olmak üzere planlanan dalış noktasına merkezimizden çıkış yapılır.

Merkezimiz aynı anda 40 dalgıç'a tüm ekipmanı ve personeli ile dalış yaptırma kapasitesine sahiptir. 16 kişilik şişme bot  veya 19 metrelik, 38 kişilik Gulet teknemiz ile dalışınıza daha rahat kuşanma ve suya daha kolay girme imkanı sağlamaktadır. Ayrıca dalış günü içerisinde aileleri ile beraber olmak isteyen dalgıçlara 19 metrelik Gulet teknemiz her türlü konfor ve hizmeti vermektedir.

 

Dalışlarımız, dalış öncesi yapılan dalış planının dışına çıkmadan, daima emniyetli ve güvenli bir şekilde titizlikle yürütülmektedir. Mevcut Sportif Dalışlarda, dalış planımızı en fazla 45 metre derinliğe,kendimize ait en son teknoloji Bauer marka komprosörle doldurulmuş yeni ve bakımlı aliminyum ve çelikten oluşan tüplermizle inmekteyiz.

Dalış botunda bizi dalış noktasına götüren ve orada kuşanıp, suya girmemize ve daha sonra sudan çıkarken bota çıkmamıza yardımcı olan "Boatman"; bize aynı zamanda dalış esnasında yukarıda dolaşan tekne ve diğer araçlardan güvenli bir şekilde korunup dalış yapmamızı sağlamaktadır.

 

 

 

 

Dalış bitiminde, tüm dalış mazemesinin temiz su ile yıkanması ve merkezimizde dalış ile ilgili yorum ve heyecanı anlatıp yeniden yaşayacamız dinlenme imkanı da bulunmaktadır.

Hiç dalış tecrübesi olmayanlara, hatta hiç yüzme bilmeyenlere, dalışı tanıştırmak hatta sevdirmek için, plajımızda Deneme Dalışı yapılmaktadır. Deneme Dalışı yapılmadan önce, malzeme tanıtımı ve bu malzemenin kullanışı yine tecrübeli ve yabancı dil bilen personelimiz tarafından yaptırılmaktadır.

Deneme Dalışı yapanlar yaşadıklarının en heyecanlı ve en eğlenceli tecrübe olduğunu söylemektedirler. Çok eğlenceli ve kolay olan Deneme Dalışını herkes yapabilir. Eğitmenlerimiz size Deneme Dalışı ile ilgili en iyi bilgi ve eğitimi vermek için sizi bekliyorlar.

Tüm dalışlar için, bulunduğumuz yerden merkeze ve merkezden bulunduğunuz yere servis ücretsiz yapılır.