Home Hakkımızda Günlük Dalışlar Kurslar Günlük Yat Turları Su Sporları Konaklama Fiyatlar Bize Ulaşın

  

SU SPORLARI

         BLUE DOLPHIN SCUBA DIVING & WATER SPORTS, Girne'nin 1 Km batısında bulunan 5 yıldızlı Jasmine  Court Hotel'in plajında hem kendi otel müşterilerine hemde su sporları tutkunlarına, su kayağı, Jetski, Banana, Ringo, Kneeboard, Wakeboard ve Rüzgar Sörfü, Parasailing gibi sporları 300 beygir gücündeki Mariah ve 90 beygir gücündeki Barbaros marka lüx ve süratli tekneleri ile heyecan zevkini yaşatmaktadır.

        Sürati ve heyecanı sevenler için 900 Yamaha Jet skilerimizle dalgaları yarıp Akdeniz'in berrak sularında özgürce dolaşabilirsiniz. Aileleri ile merkezimizde dalış yapmak için gelenler, siz dalışınızı yaparken onlar da su sporları ile vakitlerini eğlenceli bir şekilde geçirebilirler. Ayrıca lüx sürat teknemiz ile sürati hissederek kıyı turu da yapabilirsiniz.

        Tüm su sporlarını yaptıran personelimiz, tecrübeli ve yabancı dil bilmektedirler. Su kayağı, rüzgar sörfü kursu da personelimiz tarafından verilmektedir.

        Otel dışından su sporlarına gelecek olan müşterilerimiz için de, bulundukları yerden mezkeze, ve merkezden gidecekleri yere ücretsiz servis hizmeti verilmektedir.